Infolinka: +421 948 000 716Email: sales(at)newaroma.sk
New Aroma predstavila novinku v oblasti vzduchotechniky na medzinárodnom veľtrhu AquaTherm 2019
New Aroma predstavila novinku v oblasti vzduchotechniky na medzinárodnom veľtrhu AquaTherm 2019
newaroma.sk10.02.2019

Spoločnosť New Aroma prezentovala na tohtoročnom odbornom veľtrhu AquaTherm novinku v oblasti vzduchotechniky a rekuperácie vo forme profesionálnych aroma atomizérov. Ide o novinku na slovenskom trhu, ktorá je určená ako doplnkový sortiment k vzduchotechnike.

Aroma atomizér je elektronické zariadenie, ktoré sa montuje na koncový prívod vzduchu do miestnosti. Atomizér obsahuje nádobu na aroma olej, ktorý je pomocou trysky rozptyľovaný vo forme atómov do potrubia a prúdom vzduchu rovnomerne distribuovaný do celého priestoru.

Výsledkom je tak dokonalá výmena vzduchu, ktorý je nielen zohriaty, schladený alebo zvlhčený... ale aj príjemne vonia !!!

„Našu voňavú inováciu sme na veľtrhu predstavili a konzultovali s poprednými svetovými výrobcami vzduchotechnických zariadení a s radosťou môžeme povedať, že boli touto myšlienkou nadšení. S viacerými montážnymi firmami plánujeme rozbiehať spoluprácu.“ hovorí Ing. Jana Šefrániková, majiteľka spol. New Aroma.

„Montážne a servisné firmy tiež aromatizáciu ocenili a to najmä z toho dôvodu, že pri starších vzduchotechnických rozvodoch sa často stretávajú so zápachom. Náš neutralizér pachov im preto pomôže vyriešiť tento problém.“

Aromatizáciu je možné využívať na zvýšenie predaja v showroomoch, obchodných prevádzkach, hoteloch a reštauráciách, ale tiež v bytoch a rodinných domoch na vytvorenie dokonalej atmosféry. Aroma oleje od spol.New Aroma sú vyrábané na Slovensku, antialergické a úplne zdravotne nezávadné.