Ako funguje
Dezinfekcia vzduchu a povrchov
Základom je kooperácia difuzérov so zabudovaným atomizérom a biocídnych aroma olejov, ktoré sa po zatomizovaní šíria interiérom.
dezinfekcia vzduchu a povrchov
Zatomizovanie biocídneho oleja pomocou difuzéru
Technológia preventívnej dezinfekcie vzduchu a povrchov je založená na aplikovaní zatomizovaného biocídneho oleja do interiéru, a to pomocou difuzérov. Do vnútornej nádoby difuzéra sa naleje špeciálny biocídny olej znakčy New Aroma a následne sa na difuzéry nastavia požadované intervaly a intenzita.
Nevyžaduje si žiadnu údržbu navyše, ani čas a ani personál, ktorý by dezinfiekciu musel vykonávať. Všetko robí zabudovaný ovládací panel, ktorý pracuje na základe zadaných intervalov a intenzity. Tie je možné kedykoľvek zmeniť.

Po tom, čo sa zatomizovaný biocídny olej začne šíriť do vnútorného priestoru, eliminuje vírusy a baktérie priamo vo vzduchu. Čím menej patogénov sa v miestnosti nachádza, tým je riziko šírenia nákazy nižšie.
Postup spustenia takejto dezinfekcie je veľmi jednoduchý a vhodný do akéhokoľvek typu prevádzky. Prípravky sú zdravotne nezávadné a preto je možné, dokonca ideálne, aby prístroj pracoval v čase, kedy sa v prevádzke nachádzajú ľudia. Objem biocídneho oleja vydrží v priemere dva až šesť mesiacov, závisí od typu difuzéra a zvolenej intenzity.

Zdravotne nezávadné aroma oleje

Vôňa a dezinfekcia v jednom

Nezanecháva mastné škvrny

Po tom, čo sa zatomizovaný biocídny olej začne šíriť do vnútorného priestoru, eliminuje vírusy a baktérie priamo vo vzduchu.

Jednoduchá údržba a manipulácia

Vkusný dizajn difuzérov

Aplikácia za prítomnosti ľudí

laboratórne testované
Zníženie množstva patogénov vo vzduchu až o 40%
Technológia dezinfikovania vzduchu pomocou difuzérov a biocídnych olejov, je nová a inovatívna. Preto sme sa na trhu zo začiatku stretávali s nedôverou, nakoľko dezinfikovanie nie je voľným okom viditeľné. Na preukázanie biocídnej účinnosti bolo potrebné vykonať nemalé množstvo testovaní, ako v laboratóriách, tak aj v teréne. Po úspešných testovaniach a výsledkoch v laboratóriách, sme preniesli testovanie do terénu. Vykonávali sme ho buď spádovou metódou, kedy sme porovnávali hodnoty patógénov na petriho miskách alebo metódou aeroskopie, kedy speciálny prístroj aeroskop nasával z miestností mikroorganizmy, ktoré následne vyhodnocoval z vnútorného média. Výsledky nás príjemne prekvapili, nakoľko namerali znížené množstvo patogénov až o 40%. Opakované testovania tieto hodnoty potvrdili.